هزینه جراحی عمل لابیاپلاستی

ناشر : دانلود مداحی

به طور کلی هزینه جراحی عمل لابیاپلاستی ممکن است شامل موارد زیر شوند:

دستمزد متخصص بیهوشی

هزینه ی امکانات و وسایل جراحی

هزینه محل جراحی (کلینیک یا بیمارستان)

هزینه آزمایشات پزشکی

هزینه لباس

هزینه داروهای تجویزی پس از جراحی لابیاپلاستی

دستمزد جراح

هزینه عمل جراحی لابیاپلاستی برای بسیاری حائز اهمیت است و از آنجایی که ممکن است نیازمند برنامه ریزی و پس انداز باشد، بیمار باید قبل از جراحی به طور کامل از هزینه های آن آگاهی پیدا کند.

هزینه عمل لابیاپلاستی گوشتیلابیا های گوشتی نسبت به لابیا های استخوانی پوست کلفت تری دارند به همین دلیل اجزای استخوانی و غضروفی آنها قابل مشاهده نیستند. همچنین غضروف ها معمولا نازک و ضعیف هستند، از این رو نوک این لابیا ها افتاده و پهن است.در لابیا های گوشتی ، بافت یک قسمت برداشته شده و به قسمت دیگر اضافه می شود.بافت افزودنی معمولا از غضروف ی لابیا برداشته می شود. در صورتی که لابیا به علت ضربه یا حادثه خاصی فاقد باشد، می توان از عمل جراحی لابیاپلاستی به این منظور استفاده کرد. البته شکل ظاهری لابیا طی این روند، تغییری نخواهد کرد.به این ترتیب، کاهش یا افزایش لابیا باعث کوچک شدن نوک و تقویت پایه ی لابیا و در نهایت زیبایی و دوام عمل لابیا می شود. از آنجایی که عمل جراحی لابیاپلاستی مشکل تر است، هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود.

هزینه عمل جراحی لابیاپلاستی با لیزرامروزه جراحی زیبایی لابیاپلاستی با لیزر طرفداران زیادی پیدا کرده است که در آن بدون نیاز به تیغ جراحی شکل لابیا اصلاح می شود. البته جراحی با لیزر برای همه نوع لابیاها مناسب نیست و در صورتی که لابیاهای کج، عقابی یا استخوانی دارید، باید حتما زیر تیغ جراحی بروید و لیزر نمی تواند به شما کمکی کند.

جراحی زیبایی لابیاپلاستی با لیزر می تواند بلافاصله پس از معاینه جراحی زیبایی لابیاپلاستی انجام شود، و طی آن پوست لابیاها نازک تر شده و بافت خارجی پوست به کمک لیزر کاهش پیدا می کند. لیزر اغلب برای اصلاح لابیاها گوشتی با مشکلات جزئی استفاده می شود.

از آنجایی که لیزر جزو روش های درمانی نبوده و روشی زیبایی محسوب می شود، معمولا تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد و هزینه آن به عهده خود بیمار است. برای لیزر لابیا نمی توان هزینه ثابتی در نظر گرفت زیرا فرم لابیا و میزان کاری که روی هر لابیا انجام می گیرد، با دیگری متفاوت است. جراحی زیبایی واژن با لیزر