مزایای استفاده از فیس براش | سلامت

ناشر : دانلود مداحی

مزایای استفاده از فیس براش | سلامت


امروزه تکنولوژی تا پوست شما پیشروی کرده است. اگر شنیدن این جمله شما را متعجب کرده بایست برایتان بگویم که فیس براش چیست و تا چه حد برای پوست شما سودمند است.پس برای آشنایی با فیس براش و مزایای آن تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

امکان پذیر است به تازگی اسم دستگاه فیس براش به گوشتان خورده باشد و یا آن را در فروشگاه‌های لوازم آرایشی، داروخانه‌ها و فروشگاه‌های آنلاین دیده باشید.برای آشنایی شما با این دستگاه بایست بگویم که فیس براش یک ابزار مواظبت از پوست برای شستشوی صورت و جسم شماست که می‌توانید پاکیزگی چند برابری پوستتان را با آن تجربه نمایید.

در دنباله به تعدادی از سوالات شما در مورد فیس براش جواب خواهیم داد.

چه فرقی بین شستشوی صورت با دست و شستشو با فیس براش وجود دارد؟

سوالی که درباره فیس براش برای بیشتر مردم ایجاد می‌شود این است که مصرف این دستگاه چه برتریی نسبت به شستشو با دست دارد؟ و آیا ضروری است برای شستشوی صورت از فیس براش یاری بگیریم؟

مطلب‌ای که ضروری است درباره شستشوی صورت با دست بدانید این است که این شیوه شستشو خیلی میزانی بوده و نقادراست آلودگی‌هایی که در لایه پایین‌تری از پوست شما قرار دارد را از بین ببرد. و زمانی آلودگی‌ها به عمق پوست شما برسند می‌توانند سبب ایجاد گونه های جوش در پوست شما شوند.

اما وقتیکه به درستی از فیس براش مصرف شود با مقدار فشاری مساوی با فشار دست حین شستشو، پوستی به شدت تمیزتر دارید. بعد از اولین مصرف فیس براش برای شستشوی پوستتان شاهد فرق نتیجه با شست و شوی دستی می‎شوید و این خود مناسبترین علامت برای کار آمدی شستشوی پوست با دستگاه است. بایست توجه داشته باشیم که اولین گام برای حفظ تندرستی و خوب شدن وضعیت کلی پوست شستشو درست و پاکسازی مرتب آن است. درنتیجه یک شستشوی کامل مزایای بیشماری برای پوستتان دارد.

از دیگر مزایای شستشو با فیس براش، پاک سازی همه ی منافذ پوست است. بعد از پاک شدن منافذ پوست جذب کرم‎ها، لوسیون‎ها و آب رسان‎ها به شدت زیاد شدن خواهد یافت. مصرف کرم‎ها و محصولات مواظبت پوستی روی پوست آلوده و منافذ بسته شده، تا محدوده بیشتری بی خاصیت خواهد بود، زیرا جذب میزانی این محصولات از طریق منافذ پوست انجام می‎شود.

آیا مصرف مداوم از فیس براش به پوست ما ضرر می‌زند؟

سوال بعدی که امکان پذیر است ذهن شما را به خود مشغول کند این است که آیا مصرف مداوم از فیس براش پیامد جانبی برا شما دارد یا نه؟ برای جواب به این سوال از تجربه مردمی که از این ذستگاه مصرف کرده‌اند یاری میگیریم.

بعد از معرفی این محصول به استفاده کنندگان، اطلاعات بیشتری از تجربه مصرف آن‌ها جمع‎آوری شد. این مردم تا به حال از فیس براش مصرف نکرده بودند و تعداد بیشتری از آن‎ها بعد از اولین مصرف دستگاه بیان کردند میزان جدیدی از تمیزی پوست را تجربه کردند.

تعدادی از مردم احساس قرمزی روی نواحی ویژهی از صورت داشتند. این مردم هم در مصرف‎های بعدی با مرتب کردن فشار دستشان متوجه نحوه درست مصرف فیس‌براش شدند. دستگاه فیس براش با لرزش و یا چرخشی که دارد به خودی خود شستشو و پاکسازی پوست را به طور کامل انجام می‎دهد. پس احتیاجی نیست با فشار دست دستگاه را روی پوست فشار دهید. همه ی این مردم بعد از ۱ ماه مصرف آزمایشی از دستگاه، به مصرف کردن هر روزه آن برای پاکسازی پوست علاقه نشان دادند.

بعد از این مدت تقویت پوستی مردم تحقیق شد. نه تنها ضرری متوجه پوست آن‎ها نشد بلکه در خیلیی از موارد که مردم شستشوی پوست را کامل انجام نداده بودند شاهد خوب شدن در وضعیت کلی پوست بودند. با پاکسازی کامل منافذ پوستی، ظاهر پوست شفاف‎تر شده بود و از بازتر شدن منافذ پوستی به مناسبی پیشگیری شد.

مزایای مصرف فیس براش چیست؟

بعضی از دستگاه‎های فیس براش موجود در بازار افزون بر امحل شستشوی صورت قابلیت مصرف برای شستشوی گردن و جسم را نیز دارد. این امکانات جانبی شامل براش‎هایی برای آرایش کردن و شستشوی دور چشم و … نیز می‎شود.

برتری‎های مصرف فیس براش شامل:

  • لایه برداری پوست و از بین بردن پوست مرده میزانی
  • زیاد شدن گردش میزانی خون و شفاف و صاف شدن پوست
  • کم شدن چروک‎های پوستی
  • ریلکس شدن پوست با ماساژ حین شستشو

به طور کلی مصرف فیس براش سبب دارا بودن پوستی شفاف‌تر، سالم‌تر و درخشان‌تر می‎شود. مصرف این دستگاه به مردمی که به دنبال راه‎های طبیعی مواظبت از پوست هستند توصیه می‎شود. بدون مصرف مواد شیمیایی و راه‎های تهاجمی که امکان پذیر است پوستتان را حساس و ملتهب کند به نتیجه‎ای مناسب و قابل قبول خواهید رسید.

آیا فیس براش قادراست سبب خشکی پوست شود؟

یکی از سوالاتی که همیشه درباره فیس براش مطرح است این موضوع است که آیا فیس براش سبب خشکی پوست می‌شود ؟

فیس براش با پاکسازی که از میزان پوست شما انجام می‌دهد یک لایه چربی از میزان پوستتان برمی‌دارد اما این عمل سبب ایجاد خشکی در پوست شما نخواهد شد.در واقع شما از هر روشی که برای شستشوی صورت خود مصرف می‌نمایید بایست بعد از شستشو از کرم‌های آبرسان مصرف نمایید.

در آخر اگر علاقه‌مند به مصرف فیس براش هستید ولی هنوز نتوانسته‌اید فیس براش خوب خود را انتخاب نمایید. توصیه ما به شما مصرف فیس براش‌های کیوت اسکین است.

کیوت اسکین هماهنگ با سلیقه و گونه پوست شما قادراست دستگاه‌های مختلفی در اختیار شما قرار دهد.

 


نظر های خودتون را برای دانلود مداحی قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد