آرایش چشم و رازهای نهفته در آن | سلامت

ناشر : دانلود مداحی

آرایش چشم و رازهای نهفته در آن | سلامت


چشم‌ها یکی از اولین نقاط صورت هستند که همواره در تفاکتورات حضوری دیده می‌شوند. درنتیجه حفظ تندرستی و زیبایی پوست دور چشم و همینطور یادگیری نحوه آرایش درست و اصولی چشم نکات خیلی باارزشی هستند که بایست به آنان توجه داشته باشید.

برای زیاد شدن زیبایی و دلبرایت چشم‌ها خیلیی از خانم‌ها آرایش کردن را به دیگر روش‌ها از جمله عمل‌های جراحی زیبایی ترجیح می‌دهند. شما بایست بدانید با توجه به گونه و تناژ رنگی پوست خود از چه سایه چشم و ابرویی مصرف نمایید. امکان پذیر است رنگ پوست و چشم شما به نوع‌ای باشد که اجازه مصرف سایه‌های براق یا خیلی روشن را ندهد.

افزون بر آرایش کردن، مصرف کرم‌های مرطوب کننده، جوان کننده و بازسازیکننده پوست در ناحیه اطراف چشم نه تنها سبب می‌شود آرایش چشم شما یکدست و طبیعی‌تر به‌دید برسد، بلکه چین و چروک، لک‌ها و التهابات دراثر خشکی پوست را تا حد محسوسی کم شدن می‌دهند.

لوازم سختکوشبرد در آرایش چشم

لوازم آرایش چشم که همواره در بیشتر میکاپ‌ها مورد مصرف قرار می‌گیرند جملهند از سایه چشم، ریمل ابرو، ریمل، فرمژه، کانسیلر و خط چشم که با مصرف اصولی از آنان می‌توانید زیبایی و دلبرایت چشم‌های خود را تا حد بیشتری زیاد شدن دهید.

توجه داشته باشید که نظیر هر ابزار دیگری، مصرف غیر اصولی از این لوازم آرایش قادراست سبب اثر منفی در ظاهر شما نیز شود. به همین علت بایست نکاتی نظیر مهیا‌سازی پیش از آرایش چشم، ممحدودهه مجازی که بایست از هر لوازم آرایشی مصرف نمایید و همینطور شناسایی رنگ و جلوه هماهنگ با گونه و رنگ پوستتان را به مناسبی رعایت نمایید.

ارزش کانسیلر در آرایش چشم

زمان صحبت از پوشاندن نواقص ظاهری پوست اطراف چشم می‌شود کانسیلر یکی از دوست داشتنی‌ترین لوازمی است که این روزها بیشتر خانم‌ها از آن برای مخفی کردن مواردی نظیر تیرگی دور چشم، جای جوش و آکنه، لک‌های پوستی و یا قرمزی اطراف بینی مصرف می‌کنند. کانسیلر در واقع همان کرم پودر فشرده است که هر رنگ آن برای خنثی‌سازی و پوشاندن گونهی از پیامد‌های پوستی به کار می‌رود.

برای مثال اگر قصد دارید نواحی قرمز و ملتهب پوست صورت را مخفی نمایید، مصرف کانسیلری با رنگ سبز انتخاب خوبی خواهد بود. تیرگی‌های آبی رنگ زیر چشم نیز به مناسبی با کانسیلرهای زرد رنگ پوشانده می‌شوند و مردمی که پوست زردی دارند با مصرف یک کانسیلر آبی رنگ می‌توانند تا حد محسوسی زردی پوست خود را کم شدن دهند.

افزون بر تگونه رنگی، کانسیلرها در گونه های متفاوت مایع، پودری، استیکی، کرم و مدادی تولید شده و با توجه به احتیاج و ناحیه‌ای که قصد مصرف آن را دارید، می‌توانید یکی از آنان را آماده نمایید. فرمولاسیون ویژه کانسیلرهای مایع و کرمی بافتی غلیظ و در عین حال روش را ارائه می‌دهد که پوشانندگی خیلی بالایی داشته و با مصرف آنان حتی می‌توان اسکار و خال را نیز به مناسبی مخفی کرد.

کانسیلرهای کرم و مایع به علت قدرت پوشانندگی بالای لک‌های پوستی، ماندگاری زیاد در طول روز و کیفیت خوب بدون پوسته پوسته شدن، خشک یا چروکیده شدن همواره جزو دوست داشتنی‌ترین گونه های کانسیلرها شناخته شده و بیشتر خانم‌ها مصرف آنان را ترجیح می‌دهند. در صورتی که یه یک آرایش روش و چند ساعته احتیاج دارید کانسیلرهای استیکی نیز گزینه‌های مناسبی به حساب می‌آیند.

اگر قصد مصرف کرم پودر را داشته باشید، کانسیلرهای پودری قابلیت ترکیب شدن و مصرف هموقت با کرم پودر را به شما می‌دهند که در واقع با این کار یک تیر و دو نشان زده‌اید. البته توجه داشته باشید که مقدار پوشانندگی کانسیلر در این وضعیت حدبیشتر متوسط خواهد بود.

اما برخلاف باور عموم خانم‌ها، کانسیلرها فقط برای پوشاندن پیامد‌های پوستی مورد مصرف قرار نمی‌گیرند. در واقع بعضی ترفندهای آرایشی که خیلی سریع و کاربردی هستند به شما اجازه مصرف کانسیلر در نقاط دیگری از صورت را نیز می‌دهند. برای مثال با مصرف یک کانسیلر می‌توانید کمان ابروی خود را زیباتر نمایید.

اگر می‌خواهید آرایش چشم‌ها دوام زیادتری داشته باشد به جای مصرف پرایمر بر روی پلک‌ها، می‌توانید از یک لایه کانسیلر مصرف نمایید. مردمی که پوست چربی دارند مناسبتر است از میزان زیادتری کانسیلر مصرف کنند تا پوشش یکدستی بر روی پلک چشم‌ها قرار گرفته و به علاوه چربی اضافی پوست نیز کنترل شود.

اگر قصد آرایش لب‌هایتان را دارید مصرف کانسیلر قادراست سبب زیاد شدن رنگ و زیبایی لب‌ها شده و حتی به آنان حجم زیادتری بدهد. برای اینکه مژه‌های پرپشت و دلبرا‌تری داشته باشید نیز می‌توانید از یک کانسیلر یاری بگیرید. دقت نمایید که هر چقد پوشش کانسیلر ضخیم‌تر و مات‌تر باشد و قابلیت پوشانندگی بالاتری را ارائه دهد، نتیجه کار به مراتب مناسبتر خواهد بود.

ریمل ابرو و اثر آن در آرایش

 برای فرم دادن، مرتب کردن و یا رنگ دادن به ابروها یکی از مناسبترین ابزارهایی که می‌توانید از آن مصرف نمایید، ریمل ابرو است. ریمل ابرو به ویژه برای خانم‌هایی که به دنبال یک آرایش غلیظ و ویژه باارزشانی هستند خیلی کاربردی بوده و به آنان یاری می‌کند تا ابروهایی پرپشت‌تر و خوش حالت‌تر داشته باشند.

ریمل‌های ویژه ابرو همواره در رنگ‌ها و سایه‌های متفاوتی در بازار وجود دارد و با توجه به هدف خود که می‌‌تواند برجسته‌تر کردن، گرم‌، تیره یا روشن‌تر کردن ابروها باشد، یکی از آنان را انتخاب نمایید. برای اینکه ابروهایتان را منظم‌‌تر و شکیل‌تر نشان دهید مصرف ریمل ابرو خیلی خوب خواهد بود.

اما به غیر از این، یکی از باارزش‌ترین مزایای ریمل‌های ابرو قابلیت پر کردن جاهای خالی ابرو باشد. ریمل ابرویی که شامل ژل حجم دهنده و یا میکروفیبر باشد قادراست به شکل خیلی طبیعی جاهای خالی ابرو را پر کند. مصرف ریمل ابرو خیلی آسان بوده و همواره در بیشتر زمان ها می‌توانید به نتایج کاملا خوشنودی‌قسمتی دست نمایان نمایید.

از کجا کانسیلر و ریمل ابرو با کیفیت بخریم؟

 

دقت نمایید که نظیر تمام لوازم آرایشی دیگر، مصرف کانسیلر یا ریمل ابروی نامرغوب و جعلی نه تنها خاصیت‌ای برایتان نخواهد داشت بلکه امکان پذیر است به زیبایی و تندرستی پوست، تارهای ابرو و حتی چشم شما نیز ضرر وارد کند. چشم و پوست اطراف آن خیلی حساس بوده و به همین علت در انتخاب لوازم آرایشی ویژه این نواحی بایست وسواس زیادتری را به خرج دهید.

پیشنهاد می‌شود حتما از لوازم آرایشی برند که از مجاری گمرکی رسمی و کاملا نمایان وارد شده و توسط فروشندگان معتبر در بازار عرضه می‌شوند مصرف نمایید. برای مردمی که مجال به اندازه برای پیاده‌روی در بازارها و پاساژهای شلوغ را ندارند، یکی از راه‌های بی‌دردسر و مطمئن برای خرید لوازم آرایشی رجوع به فروشگاه‌های اینترنتی معتبر نظیر مو تن رو است.

چرا برای خرید  لوازم آرایشی مو تن رو را انتخاب کنیم؟

 

فروشگاه اینترنتی مو تن رو یکی از فروشگاه‌های تخصصی فشیوه لوازم آرایشی و بهداشتی به صورت آنلاین است که همه ی محصولاتش را از نمایندگی‌های فشیوه رسمی و با کیفیت تضمین شده ارائه نموده و دارای خدمات مرجوعی و بازگشت وجه نیز هست.

برای خرید لوازم آرایشی مورد احتیاج خود می‌توانید به مو تن رو رجوع نموده و به تگونه گسترده‌ای از محصولات معتبر ایرانی و خارجی از برندهای سرشناس و حرفه‌ای در میزان جهان دسترسی نمایان نمایید. در مو تن رو اصالت کالا باارزش‌ترین اولویت بوده و تلاش شده تا با سیاست قیمت‌گذاری رقابتی، هر کاربری با هر میزان بودجه‌ای بتواند محصولات مورد احتیاجش را خریداری نماید.

 


نظر های خودتون را برای دانلود مداحی قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد