ارتوکین تراپی چیست؟ | مجله سلامت و دانلود مداحی

ناشر : دانلود مداحی

ارتوکین تراپی چیست؟ | مجله سلامت و دانلود مداحی


 معالجه آرتروز و تنگی کانال نخاعی با ارتوکین

ارتوکین تراپی روشی نوین در معالجه آرتروز زانو ، شانه ، گردن است که می توان از نتایج مثبت آن در معالجه تنگی کانال نخاعی بهره برد.

ارتوکین تراپی چیست؟

ارتوکین چیست ؟  Autologous Conditioned Serum /ACS یا سرم تعدیل شده اتولوگ با نام تجارتی”ارتوکین / Orthokine“  تولید می‌شود. ارتوکین تراپی متد جدید و به‌روز جهت معالجه آرتروز است که به صورت هوشمند روی دلیل ایجاد کننده آرتروز عمل می‌کند و مانع فرآیند التهابی و درد همراه با مریضی‌های تحلیل برنده مفاصل و بافت نرم می‌شود.

به زبان ساده‌تر، ارتوکین تراپی شیوه نوینی است برای جلوگیری از پیشرفت آرتروز و معالجه آرتروز و تنگی‌های کانال نخاعی دراثر آرتروزستون مهره‌ها

خاستگاه این روش کشور آلمان است و در حال حاضر به‌عنوان یکی از مناسبترین و اثربخشترین روشهای کنترل و معالجه آرتروز با نتایج خیلی درخشان شناخته می‌شود. بیماران با رجوع به دکتر فوق تخصص درد می‌توانند از مزایای ارتوکین تراپی بهره‌مند شوند. با این شیوه معالجه ای می‌توان نشانه ها و مسائل آرتروز نظیر درد، تورم، ممحدودهیت در حرکت و … را به طور کاملا محسوس با جلسات متوالی معالجه ای کنترل و معالجه کرد. تاثیرات معالجه ارتوکین در معالجه آرتروزهای رایج (زانو، ران، مچ پا، شانه و…) خیلی شگرف است و چنانچه در مرحله های خوب آرتروز تزریق شود، میتواند از انجام خیلیی از جراحی‌های مفاصل پیشگیری کند.

به علت تاثیر بی‌نظیر ضد التهابی، “ارتوکین” در معالجه تاندون‌ها و عضلات ضرر دیده نیز خیلی اثربخش است. به علاوه این شیوه معالجه ای جدید در مسائل آرتروز ستون مهره‌ها و یا تنگی‌های کانال نخاعی دراثر پیشرفت آرتروز مهره‌ها (که در تمام اینها مسائل التهابی وجود دارد) مورد مصرف قرار می‌گیرد.

هزینه ارتوکین تراپی

قسمت قابل توجهی از هزینه ارتوکین تراپی مربوط به کیت‌های ارتوکین است. این کیت‌ها ساخت کشور آلمان است و به علت تکنولوژی بالای تولید این کیت‌ها، قیمت واقعی هر کیت محدوده ۱۰۰ یورو است که توسط مریض از شرکت وارد کننده خریداری می‌شود و قیمت ارتوکین ارتباط به قیمت ارز هم دارد؛ لیکن با مساعدت نماینده انحصاری ارتوکین در ایران، در حال حاضر این کیت‌ها با رقمی پایین‌تر جهت رفاه حال بیماران توزیع می‌شود.

هرچند که هزینه این شیوه معالجه ای بالا به دید می‌رسد؛ ولی با توجه به مقدار تاثیرقسمتی و خوشنودی بیمارانی که از این شیوه معالجه ای مصرف کرده اند، پیشنهاد دکتران مصرف آن و بهره‌مند شدن از آثار معالجه ای ارتوکین است.


نظر های خودتون را برای دانلود مداحی قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد