معمای یادگیری زبان انگلیسی

ناشر : دانلود مداحی

معمای یادگیری زبان انگلیسیبرای مثال یک معما را در نظر بگیرید که قطعات آن به شکل هر ایالت در آمریکای شمالی است. پیچیدگی این معما خود را در این واقعیت نشان می دهد که قسمتهای بهم پیوسته ای وجود دارد اما سطح عارضه مربوط به تکمیل پازل به احتمال زیاد نسبتاً پایین خواهد بود زیرا هر قطعه بسیار مجزا است. از طرف دیگر ، یک اره منبت کاری اره مویی سنتی با بسیاری از قطعات مشابه شکل پیچیده تر از یک پازل با 50 شکل مشخص است. مناطق وسیعی از رنگ ساده یا رنگ های مشابه روی یک پازل (به عنوان مثال پازلی که تعداد زیادی تاس سیاه و سفید را به تصویر می کشد) با مشخص نبودن نحوه اتصال قطعات ، می تواند روند کار را پیچیده تر کند.درک تمایز بین معانی کلمات پیچیده و پیچیده به توضیح سو thirdتفاهم درباره آموزش آواشناسی کمک می کند.

تصور غلط شماره 3: زبان انگلیسی بیش از حد گیج کننده است و نمی تواند آموزش واج ها را ارزشمند کند.

اگر قبلاً آن را نگفته اید (و چه کسی این حرف را نزده است) مطمئناً از افراد گفته اید که چنین چیزی می گویند: "انگلیسی به قدری پیچیده ، گیج کننده ، ناسازگار ، دیوانه است (صفت را انتخاب کنید) که تعجب آور است که هر کسی خواندن و اصلاً بنویسید "یا" قوانین و استثناهای زیادی در قوانین وجود دارد که کار معلم را دشوار می کند و دانش آموزان را گیج می کند. با این حال ، این احساسات تصورات غلطی است. انگلیسی ، اگرچه زبان پیچیده ای است ، اما آنقدرها که مردم فکر می کنند پیچیده نیست. نظم و سازگاری در زبان انگلیسی وجود دارد که با آموزش مناسب خواندن مشخص می شود. مشکل از خود زبان نیست. بلکه دستورالعمل آواشناسی (یا عدم آموزش آواشناسی) که اکثر دانشجویان دریافت کرده اند.انگلیسی حتی اگر پیچیده باشد ، منظم ، سازگار و قابل پیش بینی است.

در سال 1963 توماس کلایمر سودمندی 45 تعمیم آوائی خودسرانه را که در آن زمان در چهار برنامه پایه تدریس می شد ، مورد تجزیه و تحلیل قرار داد. وی با تجزیه و تحلیل لیستی از 2،600 کلمه به این نتیجه رسید که فقط 18 مورد از 45 تعمیم آوایی حداقل در سطح 75٪ سودمندی هستند. به عنوان مثال ، كلیمر دریافت كه معمولاً در 45٪ مواقع ، عمومیت به عنوان "وقتی دو واكه راه می روند" خوانده می شود. این تعمیم درست است اگر آن را در همه مصوتهای مجاور به کار ببریم اماhttp://coooocauia.ir/lifestyle-story/story.htmlhttp://majgoaltoday.ir/mylife-so-good/post_1.htmlhttp://ovewrcahan.ir/cat1/readmore.htmlhttp://canorcantsee.ir/More/index.htmlhttp://lastfine.ir/Telephone/index.htmlhttp://imaviaforth.ir/Best-Practice/Post-32.htmlhttp://translafurr.ir/translate/cute-anmimal.htmlhttp://zaaakrg.ir/wrapper/index.htmlhttp://prosentiational.ir/history/index.htmlhttp://joshjjjjbz.ir/http://comeandgoforlive.ir/blue/password/http://showmewhatyoucando.ir/english/word/suite-top-fans/http://illgiveitupforit.ir/2019/02/06/%D8%B9%D8%B5%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AA-%D8%B9%D8%B3%D9%84-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%85-%D9%85%DB%8C%D8%B4%D9%88%D8%AF/http://giveitfortimeforlast.ir/systems/john-th/wish/http://hereyouarekid2022.ir/think.phphttp://wrong-is-bad-bad-is-good.ir/arian.htmlhttp://search-top-the-record.ir/2020/10/08/EU/set-permission-755-reset-/http://twioooo2.ir/videos/p/2020/10/07/kamala-harris-mike-pence/http://hellalotofgoodness.ir/george-sw/خواهیم شد که وقتی صراحتاً ترکیب های خاصی را آموزش می دهیم نتیجه ای از این دست پیدا می کنیم (جانستون ، 2001 


تحریریه‌ ی ما در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی ( رپورتاژ آگهی ) نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.