اوزون تراپی مو و مایکرومیست چیست؟ | مجله سلامت و دانلود مداحی

ناشر : دانلود مداحی

اوزون تراپی مو و مایکرومیست چیست؟ | مجله سلامت و دانلود مداحی


اوزون تراپی مو با دستگاه مایکرومیست روشی کاملا جدید و فوق حرفه ای که مناسبترین ابزار مواظبتی مو و معالجه ای است که با تولید بخار و باد  سرد ، گرم و نور معالجه ای هموقت مصرف سه گونه نور ابی، قرمز و سبز (موی اسیب دیده،موی چرب،موی متداولی) برای معالجه موی سر ، ابرسانی مو و اکسیژن رسانی مو به ریشه مو را انجام میدهد .

بعضی از کاربردهای اوزون تراپی مو

تثبیت و آبرسانی و پاک کننده و ضد عفونی کننده ریشه و نرم کننده ساقه

استحکام قسمت ساقه و ریشه ،کنترل وقطع ریزش و یاری بهپرورش مجدد

بازسازیو بازسازی موهای ضرر دیده و خوش رنگی ،زیبایی ،شفافیت و جلا مو.معالجه مریضیهای مربوط به ساقه و ریشه

معالجه مو خوره ،شوره سر ،آماس و تاسی

زیاد شدن ضخامت هر تار مو.کنترل مقدار اسیدیته و Phبالانس چربی پوست و کف سر و ایجاد ریلکسی و آرامش بی‌شمار

معالجه مو با Micro Mist

میکرو میست انقلابی جدید در حوزه زیبایی و مواظبت از مو می باشد که موهای شما را بازسازیو جوان می کند و به آن ها قدرت زیادتر، انعطاف پذیری و درخشندگی زیاد تری می قسمتد. میکرو میست، همان طور که از نامش نمایانست، برای انجام معالجه خود، از مِه (و نه بخار) تولید شده توسط امواج اولتراسوند مصرف می کند. این دستگاه طی ۲ مرحله کار خود را انجام می دهد:

اول این که، ذرات مه که خیلی کوچکتر و روش تر از ذرات بخار هستند را می سازد و به عمق زیادتری از کوتیکول مو می رساند. این بدان معناست که میکرو میست تاثیر قسمتی زیادتری برای بازسازیبافت تار های مو نسبت به دستگاه هایی که بخار تولید می کنند، دارد.

مرحله دوم: میکرو میست دارای یک سیستم خنک کننده است که در پایان هر معالجه روشن می شود، موها را خنک می کند و کوتیکول های آن را می بندد و محصول معالجه ای را درون آن تزریق و ثابت می کند. نتیجه ی این شیوه خیلی قوی تر و ماندگارتر از هر شیوه دیگری که تاکنون ارائه شده است، می باشد.

“میکرو میست برای بازگرداندن براقیت و نشاط موهای سر زنان و آقایان در سنین متفاوت در بازار هارپرز در تاریخ آوریل ۲۰۱۰ طراحی شده است. به دنبال شستشو و خشک کردن موهای استفاده کنندگان، موی آن ها صاف، براق و بدون وز می شود که تاثیر آن زیاد مدت می باشد “

آیا موهای شما در تاثیر آفتاب و رنگ آمیزی مکرر وز و ضرر دیده شده است؟ همانطور که احتمالاً می دانید بیشتر معالجه های موجود برای مو، این مسائل را حل نمی کنند. فناوری Micro Mist مو، معالجه ای است که با مصرف قدرت آب به عمق بافت مو نفوذ می کند. موها را متورم می نماید و معالجه آن را تثبیت می کند.

دستگاه میکرو مه که در فروشگاه سایان سنتر نیز به فشیوه می رسد، ساخت کشور ژاپن است و بیش از یک دهه است که در حال ساخت می باشد. فناوری میکرو مه مختلف است زیرا از بخار آب مصرف نمی کند.

معالجه با دستگاه میکرومیست دارای پنج عملکرد اصلی است:

تولید باد گرم : برای گرم شدن بافت مو

القای مه گرم : برای یاری به جذب مواد غذایی به مو با مصرف انرژی تولید شده از طریق تاثیر کویتاسیون

مه سرد : برای یاری به قشر مو در جذب مواد غذایی با انطباق بر شیوه کوانتومی

ازن : برای ضدعفونی و استرلیزه کردن

معالجه آروماتیک : تصفیه مو با آب

معالجه با مصرف سیستم میکرو میست هموارهً بیش از شش دقیقه طول می کشد. در طی این وقت، شما چند دقیقه دربرابر گرما قرار می گیرید و سپس زنجیره ی سرمایی آغاز خواهد شد که برای بستن کوتیکول های مو مصرف می شود. به این ترتیب معالجه در مو ثابت و تاثیر گذار می شود. پس از اتمام شما

با موهای صاف و ابریشمی که قادراست از ۷ تا ۱۰ روز تا چند هفته ماندگاری داشته باشد رو به رو خواهید شد.

از بین عملکرد های اصلی دستگاه میکرو مه، سه مورد آن باارزش تر است که در زیر با آن ها بیش تر آشنا می شویم:

نفوذ عمیق در مو

گرمایش سبب حرکت مولکولی  در مواد معالجه ای و آب موجود در مو می شود. در عین حال، میکرو مه با این گرما موها را متورم می کند و سبب زیاد شدن  اثر مواد معالجه ای می شود که در عمق هر تار مو تزریق می شوند.

تثبیت

هوای خنک شده تولیدی توسط فن دستگاه، گرمای بخار را به خود جذب می کند و به شتاب حرکت مولکولی فعال شده توسط انرژی گرما را کم شدن می دهد. این عمل سبب تثبیت مواد معالجه ای تزریق شده در بخش داخلی موهای ضرر دیده می شود.

نتیجه کلی

با گردش میزان بیشتری مه در دستگاه که دمای آن به مناسبی کنترل می شود ، کل مو به طور مساوی انرژی گرما را گرفتن می کند. هر تار مو تاثیر معالجه ای و رطوبت ارسالی را حفظ می کند و بنابراین موهایی سالم، براق و جوان ایجاد می نماید.

سیستم Micro Mist موهای شما را بازسازیو جوان می کند و به آن ها قدرت، انعطاف و درخشندگی زیاد مدت می قسمتد.

اگر می خواهید از مزایای استثنائی دستگاه میکرو مه بهره مند شوید، همین الان آن را از سایت و فروشگاه سایان سنتر خریداری نمایید. سیستم میکرو میست حس آرام قسمتی را برای استفاده کنندگان ایجاد می کند و در عین حال معالجه موهای خشک و ضرر دیده را نیز به مناسبی انجام می دهد. گفته می شود که سیستم میکرو میست اثربخشترین معالجه برای موهای ضرر دیده تا به اکنون است، درنتیجه می توانید این دستگاه را با خیال آسان برای کلینیک یا منزل شخصی خود از ما خریداری نمایید.

جهت خرید دستگاه مایکرومیست اورجینال به فروشگاه سایان سنتر رجوع نمایید


نظر های خودتون را برای دانلود مداحی قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد