در زمان کرونا با خیال راحت از فواید پسته تازه بهره‌مند شوید | مجله سلامت و دانلود مداحی

ناشر : دانلود مداحی

در زمان کرونا با خیال راحت از فواید پسته تازه بهره‌مند شوید | مجله سلامت و دانلود مداحی


زمستان سال ۱۳۹۸ بود که فهمیدیم شیوع کووید-۱۹ زندگی‌مان را برای همیشه دستخوش تغییر خواهد کرد. تمام بسته‌ها چندباره شسته می‌شد و به تمام‌جا الکل می‌زدیم تا مطمئن شویم تمام احتیاط‌های ضروری را انجام داده‌ایم. در این میان برندهای بیشتریتلاش داشتند تا محصولات خود را با تقویت جدید وفق دهند. پستاکو اما برندی بود که از ابتدا و با مصرف خلاقیت و فنّاوری روز محصولی ارائه داده بود که پیشاپیش تمام تقویت مورداحتیاج را داشت. این برند ایرانی در کنار جوابگویی به دغدغه بهداشت استفاده‌کنندگان،‌ تقویتی را فراهم کرد تا آن‌ها بتوانند پسته باکیفیت را به‌طور کاملاً بهداشتی به‌صورت آنلاین خریداری کنند و از خاصیت ها تندرستی این میوه نیز در وقت کرونا بهره‌مند شوند.

پستاکو به‌عنوان برند تخصصی پسته از سال ۱۳۹۸ آغاز به کارکرده و با رویکرد عرضه‌ی مستقیم و بی‌واسطه‌ی پسته به مشتریان فعالیت می‌کند. پسته پستاکو از طریق مجموعه کشاورزی فلاح تأمین می‌شود که فعالیت خود را از منطقه نوق رفسنجان آغاز نموده و امروزه باغ‌های آن در کرمان و یزد قرار دارند. مغز پسته به‌عنوان یکی از غذا‌های مطبوع، سودمند و نیز نیروقسمت از وقت‌های دور موردمصرف‌ی انسان بوده و بعدها در ترکیب برخی غذا‌ها واردشده است. رنگ سبز و ویژه مغز پسته زینت‌قسمت گونه های شیرینی و خوراک‌های گرم و سرد بوده. افزون بر مزه و زیبایی، این میوه خاصیت ها بی‌شماری نیز دارد. به گفته فرزانه خدایاری دکتر متخصص غذا: «از باارزش‌ترین خصوصیات پسته تازه می‌توان به پیشگیری از بسته شدن شریان‌های قلبی که به دلیل رسوبات خونی مسدود می‌شوند و همینطور ممانعت از تنگ شدن این شریان‌ها ذکر کرد.» او در دنباله اضافه کرد: «جلوگیری از ریسک دچار به مریضی‌های قلبی و عروقی یکی دیگر از خصوصیات استفاده پسته تازه در مردم متفاوت است و کلسترول بد خون را کم شدن خواهد داد.»

امروزه برند پستاکو با مصرف فنّاوری روز توانسته پسته تازه را زیادتر از وقت به سر رسیدن فصلش و در بسته‌بندی‌های کاملاً بهداشتی به بازار عرضه کند.

پسته به‌عنوان میوه‌ای خوشمزه و پرخاصیت سال‌ها در سبد خانواده بیشتر طبقات دسته جمعی وجود داشته است. این روزها تگونه میان نوبت‌های مدرن و دارای مواد نگه‌دارنده و قیمتی تقریباً یکسان آجیل و پسته، غذا‌های قدیمی و ایرانی نظیر پسته را به حاشیه رانده است. پستاکو تلاش می‌کند تا نه‌تنها که محصولی سالم ارائه دهد بلکه مجدد پسته را به عادات خوراکی‌مان بازگرداند و ما را گامی به غذا‌های سالم و گیاهی نزدیک‌تر کند.

هدف از شکل گرفتن پستاکو نظارت بر تندرستی و کیفیت تضمین‌شده‌ی محصول است. پستاکو با مصرف فنّاوری نوین و نیز با دارا بودن دانش تخصصی و تجربه‌ای زیاد درزمینه‌یمراقبت ، بسته‌بندی و فشیوه محصولات پسته، تلاش می‌کند تا محصولی باکیفیت و سالم به دست مخاطبانش برساند.


نظر های خودتون را برای دانلود مداحی قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد