مزایای جوانسازی واژن به کمک لابیاپلاستی با لیزر | مجله سلامت و دانلود مداحی

ناشر : دانلود مداحی

مزایای جوانسازی واژن به کمک لابیاپلاستی با لیزر | مجله سلامت و دانلود مداحی


عمل جوانسازی واژن همانطور که از اسم آن نمایانست یک عمل زیبایی در بین خانم ها می باشد. این عمل به طرق متفاوتی صورت میپذیرد. یکی از رایج ترین شیوه ها، شیوه لابیاپلاستی با لیزر می باشد. در شیوه لیزری لابیاپلاستی از لیزر مصرف شده و برش و انعقاد خون نیز به شکل هموقت صورت می پذیرد. این عمل در مقایسه با دیگر شیوه های موجود خونریزی نداشته و در عین حال تورم و درد پس از عمل خیلی ناچیز می باشد.

اگر به منظور جوانسازی واژن مصرف لابیاپلاستی با لیزر را انتخاب نمایید، دوره نقاهت و بهبودی شما کوتاه بوده و بلافاصله روز بعد از عمل توانایی از سرگیری فعالیت های هر روزه خود را خواهید داشت. همینطور عدم مصرف بخیه و یا در مواردی به کارگیری تعداد ممحدوده بخیه در این شیوه زمینه ای را فراهم می سازد که پس از انجام عمل هیچ نوع اسکاری از آن بر جای باقی نماند.

بنابر آنچه تا بدین جا گفته شد، عمل لابیاپلاستی با لیزر احتیاجی به بستری و بیهوشی نداشته و به صورت سرپایی و از طریق بی حسیمحلی انجام می شود.

لابیاپلاستی

  • اثر عمل جوانسازی واژن بر میل جنسی

یکی از بزرگترین دغدغه هایی که خیلیی از زنان با آن مواجه می باشند، نحوه اثرگذاری جوانسازی واژن بر میل زناشویی می باشد. این دسته از مردم غالبا بر این باورند که پس از انجام لابیاپلاستی میل زناشویی آن ها کم شدن یافته و در زندگی جنسی خود موفق عمل نخواهند کرد. اما جالب است بدانید که این یک تصور آن هم از گونه اشتباه است!

گفتنی است که اصلی ترین هیکلی که به دلیل دارا بودن عصب های حسی بی‌شمار اثر قابل توجهی در برانگیختن زناشویی خانم ها دارد، کلیتوریس نام دارد. ضروری به ذکر است که کلیتوریس در مردم دارای لابیاهای بزرگ دارای پوست اضافی و چین خوردگی بوده و به همین علت مقدار برانگیختن آن در حین مقاربت خیلی ناچیز می باشد. این در حالی است که عمل جوانسازی واژن تقویتی را آماده می کند که پوست های اضافی موجود از بین رفته و با مشخص شدن این هیکل حسی مقدار برانگیختن پذیری آن تا حد قابل توجهی زیاد شدن نمایان کند.

همینطور انجام عمل دخول در زنانی دارای لابیاهای بزرگ تا حدی با سختی همراه است. کوچک کردن لابیاها ضمن زیبایی واژن، سبب تسهیل در عمل دخول می گردد. بدین ترتیب اطمینان به نفس شخص زیاد شدن یافته و لذت زیادتری را در حین ارتباط زناشویی احساس می کند.

  • مواظبت های بعد از جوانسازی واژن

عمل جوانسازی واژن نیز همانند هر عمل دیگری احتیاجمند مواظبت های ویژه می باشد تا مناسبترین نتیجه امکان پذیر حاصل گردد. اگر شما هم به آن دسته از مردمی تعلق دارید که به تازگی این عمل را انجام داده و یا قصد انجام آن را دارید، بایست بدانید که رعایت مواردی که در دنباله مورد ذکر قرار می گیرد، خیلی الزامی است.

مردم پس از انجام این عمل بایست به مدت ۴۸ ساعت استآسان کرده و از انجام فعالیت های سنگین بپرهیزند. به این دسته از مردم پیشنهاد می شود که تا ۴ هفته از انجام فعالیت های ورزشی سنگین و نیز ارتباط زناشویی پیشگیری نمایند. یکی از پیشنهاد های اکید در ۲۴ ساعت پس از عمل مصرف کمپرس یخ در ناحیه می باشد.

به یاد داشته باشید که احساس درد و وجود خونریزی در محل عمل به مدت یک هفته طبیعی است. اما اگر در این مدت از وجود خونریزی و درد شدید رنج بردید، حتما دکتر خود را مطلع نمایید. همینطور احساس سوزش و خارش در این ناحیه عادی است. درنتیجه بی قرار نباشید.

به هیچ عنوان از پمادها و کرم ها مصرف نکرده و پس از گذشت ۴۸ ساعت از عمل به صورت ایستاده حمام نمایید. تا دو هفته لباس های تنگ نپوشید، مصرف مواد خوراکی لبریز از ویتامین C را فراموش ننمایید. آناناس و گوشت قرمز میل کنید و از میل کردن غذا های یبوست آور پیشگیری نمایید.

لابیاپلاستی

  • پیامد جوانسازی واژن

جالب است بدانید که این عمل جزء عمل های بی ریسک و ایمن به شمار می آید. البته این در صورتی است که عمل مذکور در کلینیک و توسط جراح باتجربه انجام شود. ضروری به ذکر است که جوانسازی واژن نیز همانند دیگر جراحی هایی که در دیگر بخش های جسم صورت می پذیرد، پیامدهای طبیعی را برای شخص به دنبال خواهد داشت. بروز این پیامد نشان دهنده مسئلهی ویژه نبوده و سریعا خوب شدن خواهند یافت.

یکی از شایع ترین پیامد موجود در این زمینه بروز تورم در ناحیه جراحی شده می باشد. اصلی ترین علت این موضوع وجود بافت ها و غدد لنفاوی و عصبی است که به وفور در این ناحیه قرار گرفته اند. این بافت ها در حین جراحی ضرر های جزئی دیده و به همین علت متورم می شوند. حتی اگر این تورم تا یک ماه به طول انجدلگرمی، بی قرار نباشید. این موضوع کاملا عادی است.

  • هزینه جوانسازی واژن

یکی از باارزش ترین خصوصیت های عمل جوانسازی واژن این است که از شخصی به شخص دیگر مختلف می باشد. به همین علت تعیین قیمت دقیق در این زمینه امحل پذیر نیست. اگر تمایل دارید، هزینه های دراثر این عمل را به طور کامل محاسبه نمایید، جهت تعیین زمان مشاوره با شماره ارتباط ۰۲۱۲۲۰۳۹۹۵۲ ، ۰۲۱۲۲۰۵۶۸۰۹ و ۰۹۲۰۱۰۸۷۰۸۸ ارتباط حاصل فرموده و یا به سایت www.drkazemzadeh.com و اینستاگرام www.instagram.com/intima.clinic  رجوع نمایید تا پس از معاینه و مشاهده نمونه تصاویر قبل و بعد عمل های پیشین، هزینه محدودهی را برایتان تخمین بزنند.

همینطور ضروری به ذکر است برداشتن لابیاها در حین زایمان پیشنهاد نمی شود. چرا که مقدار خونریزی در ناحیه واژن در حین زایمان خیلی بیشتر است. انجام این عمل پس از گذشت دو ماه از تاریخ زایمان امحل پذیر می باشد.

لابیاپلاستی


نظر های خودتون را برای دانلود مداحی قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد