کنترل موثر تب کودکان با راهکار جدید داروسازی دکتر عبیدی | مجله سلامت و دانلود مداحی

ناشر : دانلود مداحی

کنترل موثر تب کودکان با راهکار جدید داروسازی دکتر عبیدی | مجله سلامت و دانلود مداحی


شربت (سوسپانسیون) ایبوپروفن با نام تجاری ادوالژین بچه ها محصولی تازه و باکیفیت از داروسازی پزشک عبیدی است که افزون بر کنترل اثربخش موارد مقاوم تب و درد، با مزایایی نظیر فایده ضدالتهابی و مزه دوست‌داشتنی، تندرستی بچه ها و آرامش پدرومادر را به ارمغان می‌آورد.

تب و درد همیشه به‌سادگی قابل کنترل نیستند. این در حالی‌ست که بچه ها بیشتر گرفتار تب و درد می‌شوند. سرماخوردگی، واکسیناسیون، دندان در آوردن، عفونت گوش و دیگر اعضای جسم از رایج‌ترین دلایل تب و درد در بچه ها محسوب می‌شوند.

تداوم تب در بچه ها امکان پذیر است با عواقب ناخوشایندی نظیر بی‌قراری، کم شدن اشتها، آشفتگیپرورش و در بعضی موارد تشنج همراه باشد. عدم موفقیت در تسکین درد بچه ها نیز شاید سبب ناآرامی، بی‌تابی و اثر منفی روی کارکرد دستگاه ایمنی بچه شود.

زیاد شدن نگرانی پدرومادر به دنبال تب و درد بچه را هم نمی‌توان نادیده گرفت. گاهی در بحبوحه تب و دردِ کودک، زمانی پدرومادر با نگرانی می‌خواهند دارو را به بچه بدهند، مزه ناخوشایند دارو، با ایجاد تهوع و استفراغ، مسئلهی تازه به مسائل پیشین می‌افزاید و از این پس مقاومت بچه در برابر استفاده دارو زیادتر می‌شود.

زمانی با راهکارهای رایج، تب و درد بچه ها را نمی‌توان کنترل کرد، شربت (سوسپانسیون)  ایبوپروفن با نام تجاری ادوالژین بچه ها گزینه‌ای مطمئن است که حالِ مناسبِ بچه را به ارمغان می‌آورد و آرامش را به خانه بازمی‌گرداند.

داروسازی پزشک عبیدی با تجربه زیاد در تولید راهکارهای معالجه ای اثربخش برای کنترل درد، تب ونشانه ها سرماخوردگی بچه ها نظیر گونه های شربت کوریزان بچه ها، این بار با ساخت شربت (سوسپانسیون)  اداوالژین بچه ها، نشان داد ارزش بالایی برای سلامتی بچه ها ایران‌زمین قائل است.

شربت (سوسپانسیون) ادوالژین بچه ها هم اکنون بدون احتیاج به نسخه دکتر و با مشورت پزشک داروساز در داروخانه‌های سراسر کشور قابل آماده است.

درباره شربت (سوسپانسیون) ادوالژین بچه ها

ماده اثربخش این دارو، ایبوپروفن است که برای راحتی استفاده در بچه ها به صورت شربت (سوسپانسیون) تولید شده است.

مدت بیشتر کنترل درد و تب (حداقل برای هشت ساعت)، فایده ضدالتهابی افزون بر تسکین درد، دارا بودن عهده اندازه‌گیری برای استفاده دقیق دارو، مزه خوشایند و دلپذیر برای بچه ها و کیفیت دائمی راهکارهای معالجه ای داروسازی پزشک عبیدی از باارزش‌ترین مزایای شربت (سوسپانسیون)  ادوالژین بچه ها به شمار می‌روند.

شربت (سوسپانسیون) ادوالژین بچه ها برای کنترل تب های مقاوم، سردرد ،گوش درد، جسم درد، دردهای سرماخوردگی و گلو درد، تب دراثر واکسیناسیون، تب در حین دندان در آوردن و دردهای مفصلی و رماتیسمی استفاده دارد.

شربت ادوالژین بچه ها به صورت سوسپانسیون ساخته شده یعنی شامل ذرات معلق است که در مایع شربت حل نمی‌شود. درنتیجه فراموش نکنیم که پیش از استفاده حتما بطری را مناسب تکان دهیم. بالا بردن جذب دارو و امحل ایجاد مزه دلپذیر از باارزش‌ترین مزایای تولید این شربت به شکل سوسپانسیون است.

ایبوپروفن توسط دفترکار نظارت بر خوراکی و داروی ایالات متحده (FDA) و آژانس دارویی اروپا (EMA) برای این موارد استفاده به تایید رسیده است. شربت (سوسپانسیون) ادوالژین بچه ها از ساوقت خوراکی و داروی کشور مجوزهای ضروری را گرفتن کرده و توسط داروسازی پزشک عبیدی تولید می شود. اطلاعات زیادتر درباره این محصول از جمله پیامد جانبی و موارد منع استفاده در وب‌سایت داروسازی پزشک عبیدی در دسترس است.

درباره داروسازی پزشک عبیدی

داروسازی پزشک عبیدی، نخستین داروسازی ایران است که با بیش از هفتاد سال سابقه درخشان، میراث‌دار کیفیت و نوآوری در صنعت داروسازی کشور محسوب می‌شود. داروسازی پزشک عبیدی با رعایت دقیق فاکتور های اثربخش بر کیفیت دارو و ارائه راهکارهای معالجه ای اثربخش و مورد احتیاج برای ارتقای میزان تندرستی جامعه، همواره و در هر تقویتی در کنار تمام ایرانیان بوده و خواهد بود.


نظر های خودتون را برای دانلود مداحی قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد