با کاشت موی ابرو برای همیشه از مدادهای آرایشی خلاص شوید! کلینیک رویان سلامت | مجله سلامت و دانلود مداحی

ناشر : دانلود مداحی

با کاشت موی ابرو برای همیشه از مدادهای آرایشی خلاص شوید! کلینیک رویان سلامت | مجله سلامت و دانلود مداحی


سال ها پیش ابروهای نازک و باریک روی مد بودند؛ اما امروزه مد کاملا برعکس شده است و دارا بودن ابروهای پر و بلند و ضخیم یکی از استانداردهای زیبایی خانم‌ها محسوب می شود. با این وجود تمام مردم به صورت ژنتیک ابروهای پری ندارند. بعضی از مردم نیز در تاثیر مرور وقت و برداشت های مکرر یا در تاثیر مریضی ویژه، گرفتار ریزش ابرو شده اند یا اینکه ابروهای آن ها فرم و شکل خود را از دست داده است. با کلینیک رویان تندرستی همراه باشید.

تب و تاب دارا بودن ابروهای پر و ضخیم سبب شده است که مردم برای رسیدن به شکل ایده آل برای ابروهای خود به راه های متفاوتی متوسل شوند اما قطعا هیچ کدام از این راه ها به اندازه کاشت موی  ابرو وضعیت طبیعی به ابرو و صورت شخص نمی دهد.

از خدمات استثنائی کلینیک رویان تندرستی به تزریق چربی به صورت هم میتوانیم ذکر کنیم.

ابروهای زیبا و طبیعی، بدون مصرف مواد آرایشی

اگر ابروهای پرپشت و خوش حالتی ندارید، احتمالا همیشه ناچار هستید که از مدادهای آرایشی مصرف نمایید. مسئله اینجاست که باتوجه به اثر استثنائی ای که ابروها در زیبایی صورت دارند، به اجبار بایست خط ابروهای خود را به طور مکرر تمدید نمایید و این واقعا آزاردهنده است.

کاشت ابرو یک روش قطعی و طبیعی برای دارا بودن ابروهای زیبا و پرپشت است. این راه معالجه ای زیرمجموعه کاشت مو به شمار می رود و در واقع از همان تکنیک‌ های مربوط به کاشت مو مصرف می کند. در کاشت ابرو فولیکول های مو از بخشی از سر که به آن اهداکننده می گویند، به ناحیه ابروها منتقل خواهند شد.

سرایت فولیکول سبب می شود که شما در ناحیه ابرو، موهایی داشته باشید که هنظیر ابروهای عادی قابلپرورش هستند. پس از مدتی هنظیر ابروهای طبیعی احتیاج به مرتب کردن دارند و فرم و شکل طبیعی و زیبایی به صورت می قسمتند.

ارزش کاشت ابرو زیر دید کارشناسان

درست است که کاشت ابرو از همان شیوه های رایج در کاشت مو مصرف می کند؛ اما ظرافت و دقت بی‌شماری در این مورد احتیاج است. ابروها در منطقه باارزش و ویژهی از صورت قرار گرفته اند و با قابی که برای چشم ها ایجاد می کنند، در شکل و فرم چشم ها نیز اثربخش هستند.

موهای ابرو نیز هنظیر موهای سر اندکی ریزش دارند اما خیلی کم هستند و به شتاب جانشین خواهند شد اما مریضی های متفاوتی همانند تیرویید، عفونت، سوختگی، آلوپسی و کندن بیش از اندازه مانع از رویش مجدد تارهای مو می شوند.

فولیکول های ابرو هنظیر کاشت مو امحل دارد که به شیوه FUT یا FIT انجام شود. با این حال انجام آن احتیاج به مهارت بیشتری دارد. به این خاطر که جهتپرورش موهای بخش های متفاوت ابرو با یکدیگر مختلف است. قسمت نوک ابرو به صورت مستقیم، در قسمت های میانی به شکل مایل و از قسمت تاج تا انتها یا دم زاویه های متفاوتی خواهد داشت.

مشکل بعدی این است که جهتپرورش ابروها برخلاف سر به شکل عمودی نیستند و بایست به نحویپرورش کنند که روی پوست صورت بخوابند. تصور نمایید که اگر این ظرایف در کاشت ابرو رعایت نشود، نتیجه کار تا چه حد غیرطبیعی و نازیبا به دید خواهد رسید! به غیر از این موارد حتی سیکلپرورش موهای ابرو نیز با موهای سر فرق دارد.

توجه به فرق واحد فولیکولی

اگر به موهای جسم خود دقت نمایید متوجه می شوید که همواره به شکل دسته ایپرورش می کنند. به این معنی که یک واحد فولیکولی بیش از یک تار مو دارد. این در حالی است که فولیکول های ابرو تنها بایست یک تار مو داشته باشند. این موضوع کار دکتران را سخت می کند به این خاطر که بایست فولیکول های برداشته شده را زیر میکروسکوپ به صورت تک تک تقسیم کنند.

حتما توجه کرده اید که موهای سر خیلی سریعتر از موهای دیگر بخش های جسمپرورش می کنند. علت این امر فرق در سیکلپرورش موهای قسمت های متفاوت جسم است؛ درنتیجه وقتی که دکتر یا جراح فولیکولی از پشت را در بخش ابرو پیوند می زند، موهای کاشته شده خیلی سریعتر از ابروهای عادیپرورش می کنند. از این جهت شما سریع تر از قبل احتیاج به مرتب کردن و کوتاه کردن ابروهای خود دارید.

زیبایی زن و مرد ندارد

امحل دارد که بعضی از آقایان با دارا بودن ابروهای کم پشتی احتیاج به کاشت ابرو داشته باشند. با این حال قطعا الگو و وضعیت ابروی آقایان با زنان مختلف است و دکتر بایست به این مشکل توجه داشته باشد. از جمله فرق های ابروی زنان و آقایان این است که ابروی آقایان متراکم تر است و نبایست به اندازه زنان در بخش های میانی قوس داشته باشد.

کاشت ابروی طبیعی و قابلپرورش

ابروهای زیبا، پرپشت و متقارن یکی از پارامترهای یک چهره زیبا و دلنشین است که امروزه به آن توجه ویژه ای می شود. با این حال بعضی از مردم به صورت ژنتیک یا به علت دچار به مریضی های متفاوت گرفتار ریزش ابرو می شوند. کلینیک رویان تندرستی با مصرف تجربه و تخصص جراحان حرفه ای کاشت ابرو را با متدهای کاشت مو و با دردید گرفتن ظرایف کاشت ابرو انجام می دهند.

این کلینیک خدمات زیبایی دیگری همانند تزریق چربی به صورت را نیز به مشتریان ارائه می کند.


نظر های خودتون را برای دانلود مداحی قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد