معرفی دکتر لمینت دندان و دکتر ایمپلنت دندان در یوسف آباد تهران | مجله سلامت و دانلود مداحی

ناشر : دانلود مداحی

معرفی دکتر لمینت دندان و دکتر ایمپلنت دندان در یوسف آباد تهران | مجله سلامت و دانلود مداحی


تمام ما می دانیم که زیبایی دندان ها در زیبایی صورت و لبخند ما اثر بی‌شماری دارد . امروزه با مصرف شیوه های متفاوتی مثل لمینت دندان ، می توان دندان هایی که دارای فرم درستی نیستند را اصلاح نمود تا مردمی که با این موضوع مسئله دارند هم ، دندان هایی زیبا داشته باشند. مورد دیگری که وجود دارد این است که گاهی اوقات ، زمانی دندانی می شکند یا مسئلهی نمایان می کند ناچار به مصرف شیوه کاشت ایمپلنت دندان می شویم. در این مطلب ، به ارائه توضیحاتی درباره این دو موضوع پرداخته ایم.

با ما همراه باشید.

ایمپلنت دندان چیست ؟

ایمپلنت دندان به جای دندان های از دست رفته قرار می گیرد. این جانشین دندان های از دست رفته از سه قسمت تشکیل شده اند:


عمل کاشت دندان احتیاج به عمل جراحی دهان دارد . در حین عمل ، کارشناس ایمپلنت دندان ، سوراخ کوچکی در استخوان فک ایجاد کرده و پایه ی ایمپلنت را به دقت در استخوان پیچ می کند. سپس لثه روی کاشت گذاشته می شود و تا بهبودی جای زخم وقت داده می شود.

جهت گرفتن مشاوره و انجام ایمپلنت و لمینت دندان در کلینیک دندان دکتری پزشک ربکا منشه اف با ما ارتباط بگیرید.

۰۲۱۸۸۲۱۳۲۱۸

فرق بین مواد ایمپلنت دندان چیست؟

لمینت دندان در واقع یک لایه یا پوسته‌ای از مواد دنداندکتری است که بر روی دندان‌ها قرار می‌گیرد و آنان را به فرم و شکل مطلوب مریض تبدیل می‌کند. این شیوه معالجه زیادتر جنبه زیبایی داشته و توسط دنداندکتر در مطب انجام می‌گیرد.

مرحله های انجام لمینت دندان توسط پزشک لمینت دندان یوسف آباد به چه صورت است؟

در ابتدا با تراش میزان معینی از مینای دندان و سپس قالبگیری از دندان تراش خورده آغاز شده و سپس ، یک بازسازیمزمان بر روی دندان گذاشته میشود و قالب آماده شده به لابراتوار فرستاده میشود. لابراتوار با توجه به خواست دنداندکتر و مریض و با توجه به رنگ مورد دید، آن را فرم میدهد. در جلسات بعدی، لامینیت مهیا شده بر روی دندان چسبانده میشود.

پزشک لمینت دندان یوسف آباد تهران

مرکز دندان دکتری پزشک منشه اف (پزشک ایمپلنت دندان یوسف آباد) به عنوان کلینیک ایمپلنت دندان یوسف آباد، لمینت دندان یوسف آباد و طرح لبخند در یوسف آباد تهران فعالیت می نماید.

فرق اصلی لمینت (لامینت) سرامیکی و لمینت دندان کامپوزیتی چیست؟

جهت گرفتن مشاوره و انجام ایمپلنت و لمینت دندان با ما ارتباط بگیرید.

آیا در زمان لمینت ، دندان‌ها تراش می‌خورند؟

نظر های خودتون را برای دانلود مداحی قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد