کالری شمار و برنامه رژیم لاغری | مجله سلامت و دانلود مداحی

ناشر : دانلود مداحی

کالری شمار و برنامه رژیم لاغری | مجله سلامت و دانلود مداحی


چرا دارا بودن کالری شمار باارزش است؟ چرا بایست بدانیم رژیم لاغری چقدر کالری از ما می‌گیرد؟ فرایند چربی سوزی چگونه است؟ و چگونه می‌توانیم در این رژیم خوراکی سالم، به خود یاری کنیم؟

انقلاب صنعتی از وقت آغاز خود تاکنون زیادتر جنبه‌های زندگی ما از جمله غذا و رژیم خوراکی را تغییر داده است. غذا رابطهی مستقیم با تندرستی جسمانی، روانی و حتی دسته جمعی ما داشته و خواهد داشت. هرگز نمی‌توانیم منکر تأثیر غذا بر تندرستی باشیم. طی دوران‌های مختلف راه‌های متفاوتی برای کنترل و مدیریت وضعیت غذا برای ما وجود داشته است. ما از آن وقتی که بنا به تقویت و موقعیت، خوراکی ی عمده و اصلی‌مان گوشت بوده است، خیلی عبور کرده‌ایم. طی این سیر، غذا و گونه پخت و پز و حتی سلایق خوراکی ما خیلی مختلف شده‌اند. امروزه نیز با کشت و تولید محصولات خوراکی و تغییر نحوه تولید و برداشت آن‌ها، رژیم خوراکی خیلی تغییر داشته است. بنا به همین تغییرات ایجاد شده در تمام جزئیات زندگی است که اپلیکیشن‌های کالری شمار نیز جایگاه باارزشی به دست آورده و در میان مردم شناخته شده است. در همین راستا است که می‌خواهیم در دوران مدرن امروزه که گوشی‌های همراه به همراهان دائمی و همیشگی زندگی ما تبدیل شده‌اند، شما را با یک اپلیکیشن باارزش و کاربردی آشنا کنیم والزام وجود آن را در زنگی برایتان شرح دهیم. پس تا انتها ما را همراهی نمایید.

 کالری چیست؟

کالری برای اندازه گیری مقدار انرژی موجود در خوراکی به کار برده می‌شود. جسم ما برای انجام کارهای روزانه خود و زنده ماندن به کالری احتیاج دارد. بنا به همین علت است که خوراک یکی از سه رکن اساسی زنگی بشر محسوب می‌شود. با وجود اینکه میزان انرژی خوراکی با واحدی با نام کالری سنجیده می‌شود، اما بایست بگوییم که میزان انرژی گرفتنی از خوراکی های گوناگون تأثیرات مختلف بر جسم خواهد داشت. به عنوان مثال مقدار یک کالری گرفتنی از شیرینی با مقدار یک کالری گرفتنی از گردو، یک تاثیر همسان را بر جسم نخواهند داشت.  بنا به همین علت است که کارشناسان غذا زمان اعمال چربی سوزی برای جسم به جهت به دست آمدن وزن هماهنگ، مقدار استفاده خوراکی ها را بر حسب کالری گرفتنی و کالری مورد احتیاج جسم مرتب کردن می‌کنند. در واقع در فرآیند چربی سوزی روند به صورتی پیش می‌رود که کالری گرفتنی جسم کم خواهد شد تا جسم بتواند از کالری‌های ذخیره خود مصرف کند و چربی سوزی اتفاق بیافتد. در این میان دارا بودن اپلیکیشن کالری شمار خیلی به شما یاری خواهد کرد تا بتوانید به راحتی مقدار کالری صرف شده در بدنتان را اندازه گیری نمایید و با سنجشی‌ دقیق روند رژیم لاغری خود را پیش ببرید.

چرا دارا بودن اپلیکیشن کالری شمار برای ما الزامی است؟

تندرستی جسمانی، تناسب هیکل و رعایت رژیم لاغری از جمله مواردی است که بایست به آن خیلی توجه داشته باشیم. عدم جمع شدنچربی اضافه و هماهنگ بودن وزن و قد به حدی دارای ارزش است که در بعضی از کشورهای پیشرفته دنیا، قوانین و جرایمی برای دارا بودن اضافه وزن اعمال می‌شود. این امر نشانگر ارزش و جایگاه تناسب هیکل و دارا بودن رژیم خوراکی خوب می‌باشد. دنیای مدرن با خود همه ی سلایق خوراکی ما را تغییر داد و زیادتر خوراکی های ما را با خوراکی های فست فودی جانشین کرد. مهندسان و کارشناسان با بهره گیری از تکنولوژی و فناوری‌های دیجیتال به یاری بشر شتافتند و یک مسیر مطمئن و خوب و آسان برای کنترل مقدار کالری اختراع و به بازار عرضه کردند تا فرآیند چربی سوزی را بتوانیم کنترل و مدیریت نماییم و به راحتی بتوانیم خود را به یک وزن ایدآل و خوب برسانیم.

از دیگر سو، پاندمی کرونا که زیادتر مردم جامعه را خانه نشین کرد، غذا ما را نیز با چالشی جدی مواجه کرد! آن هم بگونه ‌ای که زمانی در منزل باشیم زیادتر از قبل می‌خوریم و کمتر از قبل احتمالا تحرک داریم. همین امر سبب شده کارشناسان غذا بی قراری‌های جدی خود را در خصوص تندرستی غذا‌ای مردم در سراسر جهان ابراز کنند. در این میان کالری شمار به شما یاری می‌کند بتوانید مقدار استفاده کالری خود را محاسبه نمایید و اگر موضوع یا مسئلهی در خصوص غذا برایتان پیش آمد بتوانید تاریخچه غذا خود را برای کارشناس شرح دهید تا مناسبتر بتواند پلن خوبی برای چربی سوزی یا رژیم لاغری شما تجویز کند. اگر می‌خواهید فرایند رژیم خوراکی خود را با معیارهای جهانی به دست آمده در علم غذا به دست آورید، ضروری است که کالری شماری داشته باشید تا بتوانید، گونه استفاده و میزان کالری خود را مدیریت نمایید.

مزایای کالری شمار زیره کدام است؟

دانلود و نصب اپلیکیشن کالری شمار برای ما انسان‌های قرن ۲۱ که به دنیای ماشینی و کم تحرک وارد شده‌ایم و در وقته حال با تغییر روش‌های خوراکی و زندگی مواجهه هستیم؛ یکالزام محسوب می‌شود. اپلیکیشن زیره به عنوان یک کالری شمار مطرح در دنیای امروزه ما مزایایی را خواهد داشت که به آن‌ها ذکر‌ای می‌کنیم:

  • داشتن اپلیکیشن زیره به معنای دارا بودن یک دفترچه یادداشت همراه و دائمی است. شما با تصمیم بر چربی سوزی بایست بتوانید تعیین هدف نمایید. فرآیند نمایان شدن هدف با سنجش مقدار کالری خوراکی ها و همینطور یادداشت آن‌ها به همراه انتخاب خوراکی ها و نهایتاً سنجش مقدار کالری گرفتنی از آن خوراکی ایجاد خواهد شد. از آنجایی که در طول شبانه روز کالری شمار زیره همراه شما خواهد بود، می‌توانید با یاری آن هر بار که اقدام به خوراکی میل کردن می‌نمایید اهداف خود را از میل کردن آن خوراکی روشن‌تر نمایید و سپس با پیش زمینه گرفتن کالری هماهنگ و حذف کالری‌های اضافه خوراکی ی خود را انتخاب نمایید.
  • شما به راحتی می‌توانید با سنجش مقدار کالری خوراکی ها، خوراکی های مناسب و سودمند را برای بدنتان انتخاب نمایید و جسم را با فقدان کالری مواجهه ننماید و از سوی دیگر نیز رژیم لاغری را به مناسبی پیش ببرید.
  • تعیین میزان خوراکی ی استفادهی یکی از باارزش‌ترین آیتم‌ها برای چربی سوزی به شمار می‌رود. اپلیکیشن رژیم خوراکی زیره شما را یاری خواهد کرد تا بتوانید به درستی میزان خوراکی ی خوب جسم را طی فرآیند رژیم تعیین نمایید و از میل کردن آن لذت ببرید.
  • کالری شمار یک همراه است تا شما را به همراه کارشناس غذا‌ای که دارید یاری کند تا مقدار آگاهی شما را از مقدار کالری گرفتنی و استفادهی بدنتان بالا ببرد. تا شما را به هدف خود یعنی دارا بودن یک ورزن ایدآل برساند. هیکل هماهنگ و وزن یکی از باارزش‌ترین فاکتور هایی است که بایست خیلی به آن دقت داشته باشیم. اینکه بدانید چه میزانخوراکی ، چه گونه خوراکی برای الان شما هماهنگ است و چقدر به جسم شما انرژی می‌دهد و چقدر انرژی ذخیره جسم را استفاده می‌کند، یکی باارزشترین اتفاقاتی است که با همراهی اپلیکشن کالری شمار زیره به دست می‌آورید.

اپلیکیشن کالری شمار زیره را از کجا دانلود نمایید؟

چربی سوزی یک فرآیند مداوم است که بایست به مناسبی مدیریت شود. ما و جسم ما تنها به رژیم لاغری احتیاج ندارد. بلکه حفظ وزن به دست آمده و تلاش برای عدم اضافه شدن به آن، خیلی باارزش است. برهمین مبنا است که اپلیکیشن کالری شمار زیره را به شما معرفی کردیم. حال که به ارزش و جایگاه آن پی بردید به اندازه است که به آدرس وبسایت(mag.zirehapp.com) رجوع نمایید و اقدام به دانلود و نصب این اپلیکشین زیره نموده و برای رژیم لاغری هماهنگ و به دست آوردن وزن ایدآل تلاش نمایید.


نظر های خودتون را برای دانلود مداحی قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد