عوارض مصرف زیاد سرکه سیب + خواص سرکه | مجله سلامت و دانلود مداحی

ناشر : دانلود مداحی

عوارض مصرف زیاد سرکه سیب + خواص سرکه | مجله سلامت و دانلود مداحی


من خودم سال‌هاست که طرفدار سرکه سیب هستم زیرا این سرکه یکی از مواردی است که سال‌ها توسط مردم برای معالجه تقویت متفاوت مورد مصرف قرار گرفته است.

تحقیقات انجام شده نشان می‌دهد که سرکه سیب امکان پذیر است مزایای بیشتری برای جسم داشته باشد. به عنوان مثال استفاده آن قادراست به کم شدن قند خون یاری کند، تندرستی روده را زیادتر نماید، در برابر زیاد شدن وزن مقاومت کند. اما سوال اینجاست که آیا آشامیدن چنین موادی قادراست برای جسم سودمند باشد؟ آیا امتحان کردن آن اهمیتش را خواهد داشت؟

مسئلهی که در مورد آشامیدن سرکه ها وجود دارد این است که فرمول معیاری برای آن وجود ندارد. به همین خاطر هیچ کس به درستی نمی‌داند در یک نوبت چقدر قادراست سرکه استفاده کند و در عین حال از مزایای آن بهره مند شود.

افزون بر این زیادتر محصولات در برگیرنده آب میوه یا پوره میوه هستند و در آن‌ها از شکر اضافی و شیرین کننده‌های غیرطبیعی مصرف شده است. بعضی از این آشامیدنی ها نیز با پروبیومتلکا پربار شده‌اند یا در آن‌ها از مواد اضافی همانند سرکه بالزامیک، گیاهان و ادویه‌جات مصرف شده است. در نهایت، بعضی از این آشامیدنی‌ها مهیا استفاده هستند و بعضی بایست رقیق شوند.

وجود طیف وسیعی از محصولات سبب شده طبقه بندی آن‌ها اندکی سخت باشد. اما اگر شما نیز هنظیر دیگر مردم دوست دارید سرکه بنوشید بایست به دلیل داشته باشید که علی رغم همه ی ادعاهای بازاریابان، بایست مواد تشکیل دهنده آن را بخوانید و ببینید در آماده آن چه موادی مصرف شده است. در دنباله مواردی که بایست مددید داشته باشید را بیان می‌کنیم.

همینطور بخوانید: رژیم لاغری سرکه سیب

گونه سرکه را تحقیق نمایید:

امکان پذیر است با محصولاتی روبرو شوید که در برگیرنده سرکه نیشکر است. مطالعات انجام شده نشان داده است که سرکه نیشکر امکان پذیر است خصوصیات جنگیدن کننده با سرطان را داشته باشد اما مطالعات کمتری در مورد مزایای آن نسبت به سرکه سیب انجام شده است.

اندازه استفاده را مددید داشته باشید:

بطری‌هایی که سرکه مهیا در اختیار شما قرار می‌دهند و می‌توان آن را بدون رقیق کردن استفاده کرد همواره شامل دو نوبت هستند. این موضوع بدین معنی است که نمی‌توانید کل بطری را به یکباره سر بکشید. اگر می‌خواهید به هر نحوی که شده این آشامیدنی را کامل استفاده نمایید اعتماد حاصل نمایید که کربوهیدرات، قند و کالری‌های آن را محاسبه می‌نمایید.

به قندی که در آشامیدنی به کار رفته است مناسب توجه نمایید:

مناسبتر است از آشامیدنی‌هایی مصرف نمایید که در آن از شیرین کننده‌های طبیعی همانند عسل مصرف شده باشد. همانطور که می‌دانید سرکه مزه تند و قوی دارد. همواره نصف بطری از این آشامیدنی ها محدوده ۱۳ گرم قند دارند. اگر کل بطری را میل کنید قند زیادتری وارد جسم شما می شود.

طرز آماده سرکه سالم در منزل:

اگر دوست دارید از آشامیدنی‌های شامل سرکه مصرف نمایید می‌توانید مواد تشکیل دهنده آن از جمله گونه سرکه و میزان شیرین‌کننده‌ها را تحت کنترل خود داشته باشید.

من پیشنهاد می‌کنم از این فرمول برای آماده این آشامیدنی مصرف نمایید:

دو قاشق چایخوری سرکه سیب طبیعی و یک قاشق چایخوری عسل طبیعی را در یک عهده آب گرم آمیخته نمایید.

شیوه دیگری که برای زیاد شدن مزایای سرکه سیب وجود دارد این است که آن را به همراه نوبت اصلی یا میان نوبت میل نمایید. یک قاشق چایخوری سرکه سیب را به اسموتی‌های خود اضافه نمایید. شما می‌توانید سرکه را با روغن زیتون فوق بکر ، سیر و گیاهان متفاوت ترکیب نمایید و از آن به عنوان سس مصرف نمایید. آن را در سوپ خود بریزید.

در استفاده سرکه افراط ننمایید:

حتی استفاده بیش از اندازه مواد سودمند نیز قادراست برای جسم زیان آور باشد. استفاده بیش از اندازه سرکه سیب قادراست میزان پتاسیم جسم را کم شدن دهد. در مورد تمام موادی که استفاده می‌نمایید بایست اعتدال را رعایت نمایید. استفاده بیش از اندازه سرکه نیز قادراست عوارضی برای جسم به همراه داشته باشد.


نظر های خودتون را برای دانلود مداحی قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد