طرز تهیه اسموتی کدو حلوایی - خواص اسموتی کدوتنبل | مجله سلامت و دانلود مداحی

ناشر : دانلود مداحی

طرز تهیه اسموتی کدو حلوایی - خواص اسموتی کدوتنبل | مجله سلامت و دانلود مداحی


قبل از هرچیزی با خصوصیات کدو حلوایی آشنا شوید تا در انتخاب این ماده غذا به عنوان ماده اصلی اسموتی شکی نداشته باشید.

امکان پذیر است دوست داشته باشید از سبزیجات موجود در منزل برای خود اسموتی آماده نمایید. زیادتر مردم به زمان آماده اسموتی تنها میوه‌ای که انتخاب می‌کنند موز است اما در این میان سبزیجات دیگری نیز وجود دارد که می‌توان از آن‌ها مصرف کرد. کدو تنبل یکی از این مواد است. در دنباله مقاله با ما همراه باشید تا علت مصرف کدوتنبل برای اسموتی‌ها را با هم مرور کنیم.

همینطور بخوانید: طرز آماده اسموتی خوشمزه و سالم

  1. این ماده شامل فیبر و ویتامین است:

کدو تنبل شامل فیبر و ویتامین‌های متفاوتی است.همینطور این ماده دارای مزه خنثی است و قادراست پایه و اساس هر گونه اسموتی باشد.تلاش نمایید کدوی تابستانی را با زنجبیل، پرتغال و زردچوبه ترکیب نمایید یا آن را به همراه بلوبری آماده نمایید.

  1. امکان پذیر است به حس و حال مردم یاری کند:

این ماده لبریز از منگنز است که قادراست به تغییر خلق و خو و خوب شدن آن یاری کند.

  1. کدو تنبل کرمی‌تر از موز است:

وقتی که می‌خواهید ابعاد کرمی به اسموتی خود بقسمتیدتلاش نمایید کدو تنبل را فراموش ننمایید. کدو تنبل شکر خیلی اندکی دارد و لبریز از پتاسیم، ویتامین A ، C و فیبر است. فیبر موجود در آن قادراست شما را ساعت‌ها سیر نگه دارد.

  1. کدو تنبل برای چشم‌ها سودمند است:

کدو تنبل‌های زرد رنگ برای چشمان شما سودمند است و دارای لوتئین، زیگزانتین و آنتی اکسیدان است. آنتی اکسیدان‌ها همواره در پوست کدو تنبل یافت می‌شود درنتیجهتلاش نمایید آن را به مناسبی بشویید و با پوست در آمیخته کن بریزید.

  1. فولات بالایی دارد:

اگر باردار هستید، خبر مناسبی برای شما داریم. یک عهده از کدو تنبل تابستانی شامل ۳۵ میکروگرم فولات است که به پیشرفت مغز جنین و سیستم عصبی آن یاری می‌کند. شما می‌توانید آن را با خوراکی های پربار از فولات همانند پاپایا، تمشک و اسفناج همراه نمایید.


نظر های خودتون را برای دانلود مداحی قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد