۵ ترفند ساده شبانه برای بیدار شدن با پوستی درخشان | مجله سلامت و دانلود مداحی

ناشر : دانلود مداحی

۵ ترفند ساده شبانه برای بیدار شدن با پوستی درخشان | مجله سلامت و دانلود مداحی


بیایید حقیقت را بپذیریم: برنامه هر روزه مواظبت از پوست شما قادراست شبیه مسابقه دادن با ساعت باشد. پس چرا به محصولاتتان اجازه نمی‌دهید که در زمان خواب شما، پوست صورتتان را بکشند، به جای اینکه در صبح این کار را با عجله انجام دهید؟

ما از آنی چیو، دکتر و کارشناس پوست پرسیدیم که نکات مورد علاقه او درباره مواظبت از پوست برای اینکه یک شبه به پوستی درخشان دست نمایان کنیم، کدام‌ها هستند.


 • از یک پاک‌کننده آرایشی یک مرحله‌ای مصرف نمایید

 • خوابیدن با آرایش، یک راه مطمئن برای مسدود کردن منافذ پوستتان Ùˆ زیاد شدن رادیکال‌های آزاد است Ú©Ù‡ به روند پیری شتاب می‌قسمتد. برای یاری به دارا بودن پوستی تمیز Ùˆ درخشان Ú©Ù‡ برای پذیرش محصولاتی Ú©Ù‡ در صبح مصرف می‌نمایید، کاملا مهیا باشد، چیو می‌گوید به دنبال یک محصول دو کاره باشید.

  او می‌گوید: مواد پاک کننده‌ای که در یک وقت، هم آرایش را پاک می‌کنند و هم پوست را تمیز می‌کنند، میانبرهای فوق‌العاده‌ای برای کم شدن وقت برنامه زیبای شما هستند.


 • با اسید گلیکولیک لایه برداری نمایید

 • چیو می‌گوید: برداشتن لایه بالایی سلول‌های مرده پوست، به شما درخشندگی استثنائی‌ای می‌دهد اما لایه برداری هر روزه با لایه بردارهای دانه‌دار متداولی برای پوست، بیشتری زبر Ùˆ ناملایم است، غدد چربی را گرفتار آشفتگی می‌کند، Ùˆ در واقع پوست صورت شما را چرب‌تر می‌گرداند. به جای آن، چیو پیشنهاد می‌کند Ú©Ù‡ اسید گلیکولیک را امتحان نمایید زیرا ملایم‌تر است.

  او می‌گوید: قبل از خوبت‌های باارزش از محصولی مصرف نمایید که شامل ترکیبی از اسید گلیکولیک و ماندلیک و گلوکونولاکتون باشد که خطوط ریز را پر می‌کند، به پوست درخشندگی می‌دهد و سبب می‌شود که آرایش روز بعد روی پوست صافتان، مناسبتر بنشیند.


 • از یک روغن شب مصرف نمایید

 • برای اینکه در طول شب، فقط با یک قطره محصول، به میزان بیشتری درخشندگی دست یابید، شاید روغن‌های شب، مناسبترین دوست شما باشند. آنان مناسبتر از محصولات دیگر به داخل پوست نفوذ می‌کنند Ùˆ یک راه ورودی عالی برای مواد تشکیل دهنده فعال، فراهم می‌کنند.

  چیو پیشنهاد می‌کند که از روغن شب، چند بار در هفته مصرف نمایید تا به چهره‌تان، درخشندگی زیادتری بدهید.


 • … یا یک کرم صورت چند کاره

 • آیا احساس مناسب مالیدن یک کرم خیلی مرطوب کننده در شب را دوست دارید؟ برای زیاد شدن درخشش پوستتان زمانیکه خواب هستید، چیو پیشنهاد می‌کند Ú©Ù‡ از یک کرم صورت چند کاره مصرف نمایید Ú©Ù‡ هم رطوبت رسانی می‌کند Ùˆ هم لایه برداری.

  او می‌گوید: به دنبال کرمی باشید که شامل اسیدهای پلی هیدروکسی نظیر اسید گلوکونولاکتون و اسید لاکتوبیونیک باشد. یک لایه ضخیم از این کرم را قبل از خواب به صورتتان بمالید و صبح آنرا پاک نمایید.


 • از یک ماسک خواب مصرف نمایید

 • چیو می‌گوید: ماسک‌های شبانه، یک راه خیلی مناسب برای رسیدگی زیادتر به پوستتان Ùˆ توجه زیادتر به آن می‌باشد.

  پوست در زمان خواب، بازسازیسلولی زیادتری را تجربه می‌کند و قادراست در این وقت، محصولات را زیادتر جذب کند. او پیشنهاد می‌کند که از یک ماسک ویژه شب، چند بار در هفته بجای انجام برنامه‌ی متداولی مواظبت از پوستتان در شب، مصرف نمایید.

  پوست را تمیز نمایید، یک لایه ماسک روی آن پخش نمایید و بخوابید. او پیشنهاد می‌کند که ازماسک‌های شامل روغن آووهدیه مصرف نمایید زیرا پوست را هیدراته می‌کند و میزان بیشتری آنتی اکسیدان به پوست می‌رساند

   


  نظر های خودتون را برای دانلود مداحی قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد